MEDITÁCIA JEDNOTY POČAS zatmenia Slnka 21-8- 2017 / Unity Meditation at the Eclipse (Slovak)

Znova prišiel čas aby sme vstúpli do akcie!
Aby sme vzali osud nášho sveta do vlastných rúk!
Všetci sa zhodneme, že proces planetárneho oslobodenia trvá príliš dlho.
Tu je naša šanca na urýchlenie toho procesu.
Preto použijeme príležitosť zatmenia Slnka 21. augusta 2017 na vytvorenie portálu, ktorý ožiari energetické pole okolo planéty.

Zverejnite to! Rozšírte celosvetovo!
Prosím vložte to do vašich webových stránok a blogov.

Pozvite spirituálne skupiny. Ak poznáte alternatívne médiá – tak im to môžete preposlať.

Vedecké štúdiá potvrdili pozitívny efekt viacerých meditujúcich ľudskej spoločnosti a tak každý z vás, ktorý sa na tej meditácii podiela môže skutočne pomôcť priniesť Event/Udalosť a úplné odhalenie bližšie k nám.

http://ift.tt/2avYODy
http://ift.tt/1hQiEp3

Tá meditácia pomáha silám SVETLA posilniť energiu svetla na povrchu planéty, ktorá je nutná pre zrýchlenie toho procesu.

Množstvo ľudí, ktorí tú meditáciu robia je najväčším faktorom vplyvu sily ľudskej populácie povrchu.

Môžeme dosiahnuť kritickú masu, 144.000 ľudí, ktorí spoločne meditujú!
To vytvorí celosvetovo liečebnú reťazovú reakciu.
Ťažný bod bude v Spojených Štátoch – kde je nutné veľa liečby.

Preto má naša meditácia v momente zatmenia potenciál na obrovský prelom na planetárnom povrchu, pretože je momentom najpriamejšieho spojenia s Galaktickým centrom.
To bude prvé zatmenie Slnka od roku 1918 prechádzajúce celým US-kontinentom.
Toto zatmenie je pre nás veľkou príležitosťou pre naše rozhodnutie vytvoriť jednotu.
Jednota prebudených jedincov je najsilnejším katalyzátorom planetárneho oslobodenia.
Z tohto dôvodu ja, Corey Goode a mnohí ďalší ľudia spájajú svoje sily, aby zhromaždili kritickú masu najmenej 144 000 ľudí, ktorí robia túto presnú meditáciu.
Spoločný rozhovor Cobra / Corey bol zaznamenaný najmä pre túto príležitosť a bude vydaný za pár dní.

Budeme robiť túto meditáciu v momente maxima zatmenia Slnka v pondelok 21. augusta v 11:11 PDT v Los Angeles. Toto sa rovná 20:11 hod. V Káhire, 20:11 hod. V Paríži, 19:11 hod. V Londýne, 14,11 hod. EDT v New Yorku, 1:11 hod. CDT v Chicagu, 12:11 hod. A 2:11 hod. CST v utorok 22. augusta v Taipei.
Čas meditácie časového pásma môžete skontrolovať tu:
http://ift.tt/2u0Y91T

Návod:

1. Použite vlastnú techniku, ktorá vám umožní uvoľnený stav vedomia

2. Uveďte svoj úmysel použiť túto meditáciu ako nástroj na urýchlenie procesu zosúladenia a jednoty pre planétu Zem a jej obyvateľov.

3. Vizualizujte stĺp Svetla vychádzajúceho z Galaktického Centrálneho Slnka a potom prechádzajte všetkými bytosťami Svetla vo vnútri našej Slnečnej sústavy, Cez zatmenie Slnka a Mesiaca a potom cez vaše telo do stredu Zeme.
Vizualizujte ďalší stĺp Svetla, ktorý stúpa zo stredu Zeme, potom cez vaše telo a hore do neba smerom ku všetkým bytostiam Svetla v našej slnečnej sústave a v našej galaxii.
Teraz sedíte v dvoch stĺpoch Svetla, svetlo tečie súčasne aj smerom hore.
Udržujte tieto stĺpy Svetla aktívne niekoľko minút
4. Teraz si predstavte jemnú ružovú liečivú božskú ženskú energiu, ktorá uzdraví všetkých ľudí na planéte z traumy z minulosti, prinášajúc mier, harmóniu, porozumenie, hojnosť a jednotu.
Vizualizujte toto jemné ružové svetlo liečiac myseľ a srdcia všetkých ľudí po celom svete.
Vizualizujte všetkých pracovníkov Svetla, Lightwarriors a Truthers, ktorí pracujú v jednotnosti na vytvorenie Novej Zeme
Viďte ľudí na Zemi ako oslavujú a radostne sa zúčastňujú na vytváraní našej novej reality kde každý môže získať to, čo potrebuje a slobodne sa rozhodne žiť podľa vlastného želania.
Navrhovaný čas na meditáciu je 15 minút.
Bohyňa chce jednotu a jednota bude!

Aktualizácie o Meditácii Jednoty:
http://ift.tt/WWpWw3http://ift.tt/2hZAm0K

View on YouTube

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.