VÕTI VABADUSELE MEDITATSIOON PÄIKESEVARJUTUSE AJAL 11. AUG. 2018.(Estonian)

Me mediteerime laupäeval, 11. Augustil, päikesevarjutuse kõrghetkel kell
12:11 Eestis, mis on kell 2:11 enne lõunat (PDT) Los Angeles’is, 11:11 enne lõunat (EET) Cairos, 11:11 enne lõunat (CEST) Pariisis, 10:11 enne lõunat (BST) Londonis, 5:11 enne lõunat (EDT) New Yorgis, 4:11 enne lõunat (CDT) Chicagos, 3:11 enne lõunat (MDT) Denveris, 5:11 pärast lõunat (CST) Taipeis.

Juhised:

1.
Kasutage oma tehnikat, et saavutada teadvuse lõõgastunud olek.

2.
Soovige selle meditatsiooniga kiirendada meie planeedi ja selle elanike tervenemisprotsessi, topletpommide eemaldamist ja Sündmuse käivitamist.

3.
Kujutlege elektrisinist Valgussammast, mis tuleb galaktika keskpäikesest, läheb siis läbi Orioni tähevärava (täht AI Nilam / Epsilon Orionis Orioni konstellatsioonis), seejärel tuleb Päikesesüsteemi ning läbib meie Päikesesüsteemis kõik Valgusolendid ja läheb läbi teie keha Maa keskmesse.

4.
Kujutlege teist Valgussammast, mis tõuseb Maa keskmest läbi teie keha üles taevasse, kõigi meie Päikesesüsteemis ja galaktikas olevate Valgusolendite poole, läheb läbi Orioni tähevärava ja lõpuks ühendub galaktika keskme ja Allikaga.

5.
Te istute nüüd kahel Valgussambal, kus Valgus voolab mõlemas üheaegselt ülespoole ja allapoole. Hoidke need Valgussambad mõni minut voolamas.

6.
Nüüd kujutlege valget AN-i tuld, mis tuleb Allikast, voolab läbi galaktika keskme ja läbi Orioni tähevärava Maa poole, puhastades maakera ümbert kõik plasmatasandile allesjäänud topletpommid.

Kujutlege galaktika juhtlaevastiku Valgusjõude, kes eemaldavad ja hävitavad oma arenenud tehnoloogiatega kõik topletpommid. Kui tunnete end nii juhatatuna, võite kutsuda puhastusprotsessis endale appi peaingel Metatroni. Kujutlege AN-i valget tuld, mis puhastab kogu anomaalia ja korrastab maakera ümber oleva plasmakilbi.

7.
Kujutlege, et toimub Sündmus, mis toob planeedile ja tema asukatele jälle tagasi ÜHEKSOLEMISE, HARMOONIA, RAHU ja ÕITSENGU. Kujutlege Allika Valgust, mis manifesteerib end maa peal kergesti ning teeb karantiinile lõpu.

JUMALANNA TAHAB VABADUST JA VABADUS SAAB OLEMA!

Teadaanded meditatsiooni VÕTI VABADUSELE kohta:

https://ift.tt/WWpWw3
View on YouTube

One thought on “VÕTI VABADUSELE MEDITATSIOON PÄIKESEVARJUTUSE AJAL 11. AUG. 2018.(Estonian)”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.